Aragon (ANT) Nedir?

BitTurk
Aragon (ANT) Nedir?

Aragon (ANT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Aragon (ANT) genellikle şirketlere ve uygulamalara hizmet etmektedir. Ethereum blockchain ve modüler çekirdekli tasarıma dayanarak kurumların güvenli şekilde yönetilmelerini sağlayan altyapı hazırlamaktadır. Dünyaca ünlü şirketler için değer değişimi odaklı merkezi olmayan bir altyapı oluşturmayı hedeflemektedir. Oldukça iddialı projelerdendir. Ethereum altyapısını kullanan projenin yerel kripto para birimi ANT’dir. Gelecek vadetmektedir. Açık kaynaklı ve topluluk odaklıdır. Ek olarak Ethereum’da merkezi olmayan organizasyonlar oluşturmak ve bunlara katılmak için kullanılacak bir araçtır.

Aragon projesinin amacı dAppleri, kripto protokolleri, merkezi olmayan otonom organizasyonları (DAO) oluşturmak ve yönetmektir. Geleneksel şirketler için engelleyici ve merkezi olmayan ağların sezgisel ve güçlü bir arayüz üzerinden sağladığı faydaları yatırımcıya sunmaktadır. Mayıs 2017’de 24 milyon dolar toplayan son derece başarılı projelerden biridir. Kripto para uzmanlarına göre ANT’ın ağ tarafından basılmaya devam etmesi beklenmektedir. Doğal bir maliyetle geleceği sürekli bir token modeline sahip olduğu düşünülmektedir. Böylelikle ANT’ın bir kısmı kuruluşların ağa katılmak için ödedikleri ücretlerin yüzdesini ve maliyetlerinin yüzdesini yeni belirteç parasını finanse etmektedir.

Uzmanlar altcoin yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar için ANT seçeceğinin oldukça uygun olduğu fikri üzerinde durmaktadırlar. Ek olarak şirketler daha fazla ANT aldıkları için ücret ödemeleri yapma konusunda teşvik edilmektedir. Projenin geleceği parlak görünmektedir. Sürekli kendini yenileyen bir token modeline sahiptir. Ağ üzerinde oldukça fazla bir etkisi vardır. Çünkü elde tutulan ANT miktarı ademi merkeziyetçi teklif ve oylama sistemiyle kazanılan güç ile doğrudan ilişkilidir.

Avantajları:

  • Dijitalde yereldir.
  • Sansüre karşı dayanıklıdır.
  • Hem insan tarafından okunan sözleşmeleri hem de akıllı sözleşmeleri desteklemektedir.
  • Kullanıcılara %100 ücretsiz oylama hakkı vermektedir.
  • AragonOS oylama altyapısına herkesin erişmesi ve etkileşimde bulunması mümkündür.
  • Zorluklara uyum sağlayacak organizasyon modeli kurmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

Aragon (ANT) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: ANT almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ANT almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ANT alım emri verin. 

4. Adım: Alınan ANT’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.