Altura (ALU) Nedir?

BitTurk
Altura (ALU) Nedir?

Altura (ALU) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. ALU Coin, geliştiricilerin akıllı NFT basma, dağıtma ve işlemler yapıp yönetişim kararlarına katılımlarına olanak sağlayan akıllı sözleşme platformudur. Aynı zamanda yeni nesil oyun NFT platformu olarak geliştirilen Altura’nın yerel tokenidir. ALU, kısa zamanda yaşadığı yükseliş ile kripto para yatırımcılarının ilgi odağında kalmayı başarmıştır.

Projenin amacı, dApp oyunlar için akıllı NFT için Altura coin geliştirilmiştir. Bununla birlikte oyun platformlarında bir sonraki seviyelere geçişi hızlandırmaktadır. Özellikle mevcut olan teknolojileriyle henüz mümkün olmayan çeşitli NFT fırsatlarını sunmaktadır. Aynı zamanda projenin geliştiricileri ve kurucuları arasında Andrew Evanyshyn, Majd Hailat, Uzun Hong Gong Wang gibi isimler vardır. 

Platform, oyun içi NFT’leri bir sonraki adıma yönelten ALU ile merkezi olan NFT’lerin özellikle karşılaştığı değiştirilememe sorununu çözmüştür. Belirli koşullara göre değişebilen akıllı NFT’lerle geleneksel NFT’lerin mevcut potansiyelleri arttırılmaktadır.

NFT alım-satım işlemleri için bir pazar yeri oluşturan ALU, hedeflediği başarıya ulaşma potansiyeline sahip olarak görülmektedir. 

Altura(ALU) maksimum arz: 1,000,000,000 ALU’dur. 

Avantajları:

  • Akıllı NFT’ler geliştirilmesine imkan sunmaktadır.
  • Dinamik özelliklere sahiptir.
  • NFT merkezi olmasından dolayı birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır.
  • Büyük borsalarda yer aldığından güvenilirlik açısından coinin kendisini ispatlaması için yeterli kabul edilebilir. 
  • Stake edilmesi halinde yönetişim ve platform yönünün belirlenmesinde kullanıcılar karar verme yetkisine sahiptir. 

Altura (ALU) Nasıl Satın Alınır?

Altura satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Altura alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile ALU ticareti yapabilirsiniz.

ALU alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca ALU ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

ALU satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.