Alliance Fan Token (ALL) Nedir?

BitTurk
Alliance Fan Token (ALL) Nedir?

Alliance Fan Token (ALL) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Socios/Chiliz, e-spor takımlarından Alliance ile fan tokenlarını 18 Kasım 2020 tarihinde çıkarma konusunda anlaştıklarını duyurdu. İsveç e-spor takımı Team Alliance’ın resmi kripto para birimine Alliance fan tokeni denir. Alliance fan tokenlerinin kısaltması ise $ALL’dir. $ALL ile e-spor kulübü ile taraftar etkileşiminin artması beklenmektedir.

Alliance Fan Tokeni($ALL) Ne İşe Yarar? 

Token sahiplerinin yaşayacağı avantajlardan biri de kulübün kararlarında oy kullanma hakkıdır. Ayrıca ek olarak sürpriz hediyeler kazanma, taraftar tartışma forumlarına katılma gibi alanlarda da kullanılmaktadır. League of Legends Fan Token, 11 Aralık 2020’de ön satış olarak sunulmuştur. Chiliz’de 200.000 ALL fan token satılmıştır. Bu satıştaki her bir token 1 dolara tekabül etmektedir. Team Alliance fan token sayısı tam olarak toplam arzı 5 milyon adettir, fakat hepsi piyasaya sürülmemiştir. 

AllianceBlock Zincir Nedir?

AllianceBlock (ALBT Coin),  merkezi olmayan ve küresel olarak birlikte çalışabilir bir sermaye piyasası inşa ediyor. Protokol geleneksel ve merkezi olmayan finans arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlamaktadır. Bankalar ve merkezi olmayan pazarlar arasındaki ödeme işlemlerini otomatikleştiren merkezi olmayan bir blok zinciri çözümüdür. Quant, Holo, Chainlik, Parsiq, API3 ve Ocean gibi kripto para birimleriyle ortaklık yapan proje, yeni bir çözüm geliştirmek için neredeyse tüm merkezi olmayan projelerle çalışıyor. Yatırım bankacılığı gelecekte iyi bir başlangıç ​​yapacak. Normal piyasayla uyumlu türevler, kripto para birimleri, kripto cüzdanları, neredeyse tüm merkezi olmayan finans (DeFi) çözümlerinden daha hızlı çıkarılmaktadır. Toplu ürünler, yapılandırılmış krediler, türevler ve kripto para birimlerinin statik portföyleri artık sorunsuz bir şekilde ihraç edilmektedir. AllianceBlock’un çözümleri tüm finans sektörünü etkilemektedir.

AllianceBlock protokolü küresel, ulusal ve bölgesel yetki alanlarını izlemektedir. Ekosistem hedefleri aynı zamanda küresel finansal maliyetleri azaltmak ve verimliliği artırmak için aşamalı mevzuata uygunluk çerçevesinde oluşturmaktadır.

ALL Token Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: ALL almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ALL almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ALL alım emri verin. 

4. Adım: Alınan ALL’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.