All Sports (SOC) Nedir?

BitTurk
All Sports (SOC) Nedir?

All Sports (SOC) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. All Sports (SOC), spor ile blok zinciri teknolojisini birleştirmeyi hedefleyen bir proje olarak piyasaya sürülmüştür. Proje kapsamında blok zinciri uygulamaları spor ile entegre edilmeye çalışılmaktadır. All Sports, Ethereum ağı üzerinde geliştirilmiştir. Genel olarak kullanıcılara ve geliştiricilere hizmet eder. Ayrıca proje akıllı sözleşmelere dayanmaktadır.

Geliştiriciler ve ekosistem ortakları, All Sports blok zincirindeki kendi uygulamalarını ve kaynaklarını geliştirebilecek ve bunlara erişebilecektir. Ayrıca bilgi ve topluluk açık platformları aracılığıyla hızlı bir şekilde müşteri kazanımını gerçekleştirmek mümkündür. All Sports blok zinciri, spor endüstrisinin ve spor ekosistem zincirinin uygulama ve iş durumlarını birleştiren blok zinciri teknolojisinden yararlanmaktadır. Ayrıca All Sports blok zincirinde kullanılmak üzere yerel şifreleme token’ı All Sports Coin (SOC) bulunmaktadır. Proje, akıllı sözleşmeler ve token sistemleri yardımıyla geliştiriciler için hem uygun ödeme ve uzlaştırma hem de uygulama geliştirme anlaşması sunmaktadır. Ayrıca ekosistemin spor bilgi ve topluluk açık platformlarını, spor IP varlık alım satım ve tanıtım platformlarını, tahmin eğlence platformlarını, uygulama açık platformlarını vb. desteklemesi planlanmaktadır.

Geliştiriciler projenin kapsamı sayesinde kendi uygulamalarını ve token’larını geliştirebilmektedir. Bu durum spor endüstrisinde ki Web3 destekçilerini oldukça cezbetmektedir. Bu nedenle proje destekçileri arasında geliştiriciler kadar değerli katılımcılar bulunmaktadır. Web3 hayranı olan spor endüstrisi kullanıcıları, blok zincirinin güvencesi altında merkezi olmayan uygulamalar tasarlamaktadır. Bu da projenin kullanım durumlarına ekstra katkı sağlar.

SOC Coin, kripto para piyasalarında alınıp satılan bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Ethereum ağında ERC-20 protokolü ile inşa edilmiştir. Ayrıca All Sports platformu içerisinde kullanılmaktadır. Yani kullanıcılar, bu kripto para aracılığıyla platformda belirli işlemler gerçekleştirmelidir. SOC, spor içeriklerine, topluluk temelli teşviklere ve farklı senaryolardaki harcamalara göre tasarlanarak geliştirilmiştir. Ayrıca akıllı sözleşme çalıştırırken, uygulamalarda bir değişim aracı olarak kullanılabilmektedir.

All Sports (SOC) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: SOC almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve SOC almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda SOC alım emri verin.

4. Adım: Alınan SOC’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.