All.me (ME) Nedir?

BitTurk
All.me (ME) Nedir?

All.me (ME) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. All.me (ME), bir sosyal platform olarak bilinmektedir. Ayrıca kripto bankasını ve bir pazarı birleştiren dijital ağ olduklarını belirtmektedirler. Proje geliştiricileri, reklam gelirlerini kullanıcılarıyla paylaştıkları bir sitem üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca sitem kullanıcıların birbirleri ile etkileşime girmesine dayanmaktadır. Blok zinciri teknolojisinden faydalanılarak sağlanan kazanç adil bir şekilde dağıtılır.

Dijital platform olarak piyasaya sürülen All.me, açık kaynak kodlarıyla geliştiricilerden destek almaktadır. Ekibin proje hakkında geliştirmelere ara vermesi, serbest geliştiricilerin projeyi sahiplenmesine de yol açmıştır. Kullanıcılar platformda gönderiler paylaşarak veya gönderiler ile etkileşime girerek, aktiflik derecesi kazanmaktadır. Kazanılan aktiflik dereceleri, zaman içerisinde ödüllendirilmektedir. Bu ödüller platformun ME adı verilen token’ı ile gerçekleştirilmektedir.

ME Token, platforma özel yaratılmış yerel kripto para birimi olarak tanınmaktadır. Ayrıca bu amaçla piyasaya sürülmüştür. Kullanıcılar ME’yi listeli borsalardan satın alarak, platforma gönderebilmektedir. Gönderilen token’lar, platformda derecelendirilmektedir. Dereceler kullanıcıların, seviyelerini belirlemede birinci faktördür. Ayrıca bu faktörler arasında etkileşimler ve aktiflik bulunmaktadır. Kullanıcılar ne kadar aktif olursa, seviye puanları o kadar yükselmektedir. Düzenli olarak dağıtılan ödüller arasında aktiflik ve derecelendirmeler hayati rol oynar.

Ekosistem içerisinde kullanılan ME Token, kullanıcıların projeye olan bağlılıklarını da göstermektedir. Ayrıca kullanıcılara bellli başlı haklar sağlar. Bu haklar arasında, projeye yol verme, projenin kararlarına katılma ve stake etme avantajı bulunmaktadır. Kullanıcılar geliştiriciler ile birlikte oylamalar gerçekleştirerek, projeyi şekillendirir. Ayrıca bu oylamalara katılabilmek için belirlenen şartların karşılanması gerekmektedir.

All.me (ME) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: ME almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ME almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ME alım emri verin.

4. Adım: Alınan ME’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.