Agrello (DLT) Nedir?

BitTurk
Agrello (DLT) Nedir?

Agrello (DLT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Agrello (DLT), dijital kimliğe odaklanan ve teknolojinin gücünü kullanan bir projedir. Estonya merkezli yüksek teknoloji şirket projesidir. Agrello’nun temel amacı, müşterileri aktif bir şekilde ekosisteme dahil etmektir. Bunu yaparken, müşterinin katılımı, güvenli işlemler ve elektronik imzalara odaklanılmaktadır. Bunun için güvenli uygulamalar sağlamak üzere kişi doğrulama ve kimlik doğrulama yöntemlerini birbirine bağlamaktadır.

Projenin DLT isimli bir kripto para birimi vardır. Agrello, elektronik imzalardan, güvenli işlemlere kadar birçok konuda çözüm sunmaktadır. Bu çözümlerin sunumunda DLT’den destek almaktadır. Proje ilk olarak 2017’de piyasaya sürülmüştür. Ayrıca piyasaya sürüldüğü dönemde, güvenlik üzerine blok zincirinde çalışan ilk şirketlerden biri haline gelmiştir. Agrello, gelişmiş elektronik imzaların formatlarıyla ilgili AB düzenlemelerini tam olarak desteklemektedir. Ayrıca Agrello, AB tarafından standart olarak kabul edilen tek elektronik imza kapsayıcı formatını (ASICe) destekleyen şirketlerden biridir. Bu da şirketin uluslararası tanınırlılığına katkıda bulunmaktadır.

Agrello’nun kirpto para birimi DLT, bir ERC-20 token’ıdır. DLT satın alabilmek için Ethereum (ETH) veya Bitcoin’e (BTC) sahip olunması gerekir. Projenin dönemlik olarak açıkladığı oranlar doğrultusunda gerçekleştirilen işlemler, kimlik doğrulaması (KYC) gerektirmektedir. Şartların üstünde geçekleşecek Bitcoin (BTC) işlemleri için tüm seçeneklerin tamamlanması şartı aranmaktadır. Ancak daha düşük çaplı işlemler için KYC onayı gerekmemektedir.

Token’ın kullanım durumları arasında bol teşvik bulunur. Ayrıca ekip, yatırımcıları desteklemek için belli aralıklarla yarışmalar düzenlemektedir. Yapay zekaya odaklanan proje, sektöre özel veri analizleri sunmaktadır. Ayrıca anlık olarak son piyasa verilerini bulmak mümkündür. Ekip akıllı sözleşmelerin kullanımını sağlayarak projelere ekleyebilmektedir. Agrello, araba paylaşımı ve alt sözleşmeler gibi günlük sözleşmeye dayalı etkinlikleri yönetmeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca evrak işleri konusunda profesyonel destek sağlamaktadır.

Agrello (DLT) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: DLT almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve DLT almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda DLT alım emri verin.

4. Adım: Alınan DLT’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.