Agoras: Currency of Tau (AGRS) Nedir?

BitTurk
Agoras: Currency of Tau (AGRS) Nedir?

Agoras: Currency of Tau (AGRS) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Agoras: Currency of Tau (AGRS), yeni nesil akıllı sosyal değerler dizisine dayanan ağ ve tartışma platformu olarak piyasaya sürülmüştür. Bu platformda insan iletişimi birinci öncelik olarak belirlenmiştir. Platformda geniş çaplı tartışmalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yazılımla ilgili sorunlara çözümler üretilmektedir.

Tau, kendinden sonraki sürümünü belirlemek için yenilikçi sosyal seçim yöntemleri sunan ve bu sayede yalnızca ve etkin bir şekilde birçok kullanıcısı tarafından kontrol edilen merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır. Tau’nun kullanıcıları, sistemin nasıl olmasını istediklerini belirleme özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca Tau, kullanıcıların isteklerine göre kendini otomatik olarak güncellemektedir. Yazılımın güncellenmesi, otomatik olarak her gün gerçekleşmektedir.

Genellikle yalnızca bir geliştirme ekibi güncellemenin detaylarını onaylamaktadır. Geliştirici ekip, kullanıcıların girdilerini dikkate alarak, onayları gerçekleştirir. Ayrıca, Tau’da yazılımın gereksinimleri ve özellikleri kodu ile tanımlanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, neyin nasıl gerçekleştiğini inceleme şansına sahip olur. Tau, Agoras’ın yeteneklerinin tüm parçalarını tamamlayan bütünsel bir uygulamadır.

Agoras (AGRS), Tau üzerinde yönetişim token’ı olarak çalışan bir kripto para birimidir. AGRS, Tau teknolojisi üzerine inşa edilen etkili bir yazılımdır. Birçok kullanıcısı tarafından kontrol edilebilmektedir. Tau’nun bilgi temsilinden ve iş birliğinden yararlanmak için bilgi sahipleri ve yaratıcılarının onu ücretli kullanıma sunmuştur. Bunun yanı sıra bilgi arayanların bilgiyi verimli bir şekilde bulup satın almalarını sağlamak için sözlü biçimselleştirme özellikleri eklenmiştir. AGRS, büyük ölçekli hesaplamaların maliyet ve hesaplama verimliliği altında gerçekleşmesine izin veren hesaplama kaynaklarının (CPU, disk, vb.) formlarını kiralama özelliğine sahiptir. Ayrıca Agoras, aracısız bir eşler arası türev piyasasına hakimdir. Bu sayede sıfır delta portföyleri konseptini kullanarak herhangi bir yeni kripto para yaratmadan risksiz faiz uygulayabilmektedir.

Agoras: Currency of Tau (AGRS) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: AGRS almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve AGRS almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda AGRS alım emri verin.

4. Adım: Alınan AGRS’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.