Abyss (ABYSS) Nedir?

BitTurk
Abyss (ABYSS) Nedir?

Abyss nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Abyss, DeFi, oyun ve NFT gibi yeni nesil blok zinciri teknolojilerine odaklanan bir kripto para projesidir. Temelde, AAA oyunları da dahil olmak üzere her tür video oyununu hızla büyüyen küresel oyun topluluğuna sunan bir platformdur. Bu platform, blok zinciri teknolojisinin sağladığı merkeziyetsizlik ve şeffaflık gibi özellikleri içerir. Oyuncular, Abyss ile oyun içi ve sosyal aktivitelerden ve diğer oyuncuların ödemelerinden para kazanma imkânı bulur. Platform bu imkânı tanırken, çığır açan bir motivasyon ve çok seviyeli tavsiye sistemi de sağlar.

Geliştiriciler ise, oyun projesine katılım sağlayarak pazarlama giderlerini azaltır. Steam gibi lider oyun platformlarında geliştiriciler, kendi oyunlarını tanıtmak için büyük paralar harcamaktadır. Abyss’in teknolojisi, bunu çok daha ucuz bir şekilde yapmayı mümkün kılar. Pazarlamaya ek olarak geliştiriciler, diğer oyunlarda yapılan yönlendirme ödemelerinden gelir elde etme avantajına da sahiptir. Oyunlarını platform içerisinde diledikleri gibi tanıtabilmektedirler. Böylece, ucuz ve hızlı bir şekilde oyuncuları kendilerine çekmeleri mümkün olur.

Abyss platformu, Ethereum ve BNB Chain blok zincirleri üzerine inşa edilmiştir. Ethereum dünyanın en büyük ikinci blok zinciri olduğu için kitlesi geniştir. Bu nedenle Abyss’in benimsenmesi daha kolay olabilir. Oyuncular, platform içerisindeki yüzlerce oyuna erişim sağlama avantajına sahiptir. Bununla birlikte çeşitli aktivitelere katılarak ve oyun oynayarak token ödülleri de kazanabilirler. Oyun içerisindeki tüm ödüller ve ödemeler platformun yerel tokeni olan ABYSS ile sağlanır. Yani bu ERC-20 tokeni, platformdaki etkileşim için dahili mekanizmadır. Bunlara ek olarak, Abyss’in oyunlarda çeşitli kullanım durumlarına sahip olan NFT varlıkları için bir pazarı mevcuttur. Stake edilebilme gibi çeşitli DeFi avantajlarına sahip olan token, NFT satın almak için de kullanılabilmektedir. Platformun NFT pazarı içerisindeki tüm öğeler, ABYSS veya ETH ile alınıp satılmaktadır.

ABYSS Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: ABYSS’i satın almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ABYSS almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda tokeni seçerek alım emri verin. 

4. Adım: Alınan ABYSS’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.