ABBC Coin (ABBC) Nedir?

BitTurk
ABBC Coin (ABBC) Nedir?

ABBC Coin (ABBC) nedir sorusunun yanıtını bu makalemizde açıklıyoruz. ABBC Coin, kullanıcıların güvenli ve basit bir şekilde dijital ödemeler yapmasına olanak tanıyan bir blok zinciri platformudur. Bu platform, ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerinden yararlanır. Buna göre, ABBC Coin ekosistemi, kripto paraları destekler. Bunu yaparak dijital varlıkların kurumsal ölçekte benimsenmesini desteklemeyi amaçlamaktadır. Temelde bu platformun sunduğu 3 ana hizmet dikkat çekmektedir. Bu hizmetler kripto para, Blockchain ve E-ticaret gibi alanları kapsamaktadır.

İlk olarak ABBC Coin, kullanıcıları için bir kripto para cüzdanı sunar. Bu cüzdan Bitcoin, Ethereum, diğer ağların yerel kripto para birimleri ve ERC-20 tokenlerini destekler. Yani, piyasadaki birçok dijital varlık bu cüzdanda tutulabilmekte ve aktarılabilmektedir. Bununla birlikte cüzdan, birçok platform üzerinde çalışabilmektedir yani çok platformlu bir yapıya sahiptir. İkinci olarak ABBC, bir çevrimiçi alışveriş uygulaması sunar. Bu uygulamada 50’nin üzerinde perakende işletme bulunmaktadır. Kullanıcılar, cüzdanlarını bu uygulamaya bağlayarak kripto para birimleri ile alışveriş yapabilmektedir. Son olarak platform, bir kripto para borsası olarak hizmet verir. Bu borsada kullanıcılar, güvenli ve düşük masraflı bir şekilde dijital varlık ticareti yapabilmektedir.

Bunlara ek olarak ABBC Coin platformu merkeziyetsiz ve çok zincirli bir şekilde çalışmaktadır. Platform mevcut olarak Ethereum, Polygon, BNB Chain, Avalanche ve Fantom ağları üzerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte platformun ABBC isimli bir yerel kripto para birimi mevcuttur. Bu kripto para, ABBC Coin platformunun merkeziyetsizliğini sağlamaktadır. Kripto parayı elinde bulunduran kullanıcılar, platformun yönetimine katılarak sunulan tekliflerde oy kullanabilmektedir. Yönetime ek olarak ABBC, staking ve ödüller için de kullanılabilmektedir. Kripto paranın sahipleri, ABBC’yi belirli bir vade ile kilitleyerek vade sonunda ek token ödülleri kazanır. Ayrıca, alışveriş uygulamasında düşük işlem ücreti ödeme gibi çeşitli avantajlardan yararlanırlar.

ABBC Coin (ABBC) Nereden ve Nasıl Alınır?

1. Adım: ABBC almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ABBC almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ABBC alım emri verin.

4. Adım: Alınan ABBC’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.